UROCZYSTE POŻEGNANIE STARSZAKÓW

W ostatnich dniach czerwca w przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie Starszaków – Wiolinek.

Zebranych na uroczystości gości powitała pani Dyrektor, dziękując za wspólnie spędzone lata w przedszkolu, a także rodzicom za miłą współpracę. Po przemówieniu scena należała już do starszaków, którzy zaprezentowali wspaniały program artystyczny, w którym wspominały chwile spędzone w przedszkolu, wspólne zabawy i przygody. Włożyły wiele pracy w swój występ, co zaproszeni na uroczystość rodzice, nauczyciele oraz młodsi koledzy, docenili i wielokrotnie nagrodzili gromkimi brawami. O straszakach pamiętali również młodsi koledzy i koleżanki. Pięciolatki powiedziały piękne wierszyki i wręczyły Wiolinkom własnoręcznie wykonane zakładki do książek. Po części artystycznej Pani Dyrektor podziękowała naszym absolwentom za przepiękny występ i każdemu wręczyła dyplom ukończenia przedszkola oraz upominki. Również rodzice podziękowali wszystkim paniom za trzyletnią pracę z ich dziećmi, edukację i opiekę. Na ręce Pani dyrektor przekazano drzewko, które zasadzono przed przedszkolem, oraz pamiątkowe albumy.

Ze łzami w oczach, ale i z uśmiechem na twarzy pożegnaliśmy się z dziećmi życząc im miłych i bezpiecznych wakacji oraz sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych