FESTYN RODZINNY


22 czerwca 2013 roku po raz drugi odbył się rodzinny festyn w naszym przedszkolu.

Jest to doskonała forma spędzania czasu z rodziną. Przez kilka ostatnich tygodni dzieci z wszystkich grup przygotowywały wspaniałe programy artystyczne z okazji Dnia Mamy i Taty. O godzinie 13 rozpoczęła się impreza w ogrodzie naszego przedszkola. Programy artystyczne dedykowane były dla kochanych rodziców. W swoich występach dzieci wykorzystały kolorowe stroje, pompony, instrumenty.
Na festynie nie zabrakło atrakcji. Każdy znalazł coś dla siebie. W czasie festynu odbyły się: konkursy – sportowy i plastyczny, malowanie twarzy, czesanie fryzur, malowanie paznokci, pokaz baniek mydlanych, balonikowe zwierzaki, loteria fantowa, dmuchana zjeżdżalnia, licytacja tortu oraz wspaniałe zabawy z animatorami. Na wszystkich zgłodniałych, w przedszkolnym bufecie czekały liczne przysmaki. Ciasta, napoje, naleśniki z bitą śmietaną i owocami, kiełbaski z grilla, bigos, a dla amatorów czekolady wspaniała czekoladowa fontanna. Z największą niecierpliwością wszyscy czekali na losowanie nagród, zwłaszcza tych głównych. Impreza zakończyła się w miłej atmosferze zwłaszcza, że dopisała pogoda, choć pogoda przez ostatnie dni nas nie rozpieszczała.

Widząc wesołe miny uczestników naszej zabawy uważamy, że II Festyn Rodzinny możemy zaliczyć z pewnością do udanych. Dziękujemy wszystkim rodzicom zaangażowanym w organizację imprezy. To dzięki ich ofiarności i pomocy wszyscy mogliśmy się wspaniale wspólnie bawić.